• TALENCIAKI 3

• Drodzy Rodzice, Uczniowie i Przyjaciele Szkoły!!!

Rozpoczynamy nowy rok szkolny od wspaniałej akcji TALENCIAKI.

W poprzednich edycjach, dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej społeczności szkolnej zyskaliśmy wspaniałe pomoce do pracy z uczniami. Spośród licznych nagród udało nam się pozyskać zestawy gier planszowych, tangramy matematyczne, instrumenty muzyczne i ręczne krosno tkackie do wytwarzania tkanin.

Już 2 września rusza kolejna edycja - TALENCIAKI 3.

Zwracamy się z prośbą o pobieranie Talenciaków podczas zakupów w sklepach Lidl i wrzucanie ich do naszej szkolnej skrzynki przy głównym wejściu.

Za każdego Talenciaka wysyłamy do Was buziaka!

Wierzymy, że z Waszą pomocą uda nam się zdobyć kolejne wspaniałe nagrody.

Już teraz dziękujemy!!!

• Zapraszamy na zebrania rodziców, które odbędą się w następujących terminach:

• klasy 1-4 - 11 września 2024r. (środa) godzina 16:30
            • klasy 5-8 - 12 września 2024r. (czwartek) godzina 16:30
        • Rozpoczęcie Roku Szkolnego

• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2024 / 2025

odbędzie się w poniedziałek 2 września 2024r.

klasy 2-8 o godz. 10:00

klasy PIERWSZE o godz. 11:00

MSZA ŚW. o godz. 9.00 w kościele parafialnym.

Po części oficjalnej, która odbędzie się w auli szkolnej, zapraszamy na krótkie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

• 32/287-16-76
          - sekretariat - wew.: 101
          - świetlica - wew.: 104
          - pedagog - wew.: 105

• 41-940 Piekary Śl.
          ul.Szpitalna 9
        • Inspektorem ochrony danych jest Pani Aleksandra Woźniak-Janeczek

adres e-mail: nowator@nowator.edu.pl

W Miejskiej Szkole Podstawowej nr 1, ul. Szpitalna 9, 41-940 Piekary Śląskie, zgodnie z art. 37 pkt. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L z 04.05.2016 r., Nr 119, s. 1) (dalej RODO) powołano inspektora ochrony danych.

Inspektor ochrony danych: Aleksandra Woźniak-Janeczek
          Kontakt z inspektorem ochrony danych:

a) e-mail: nowator@nowator.edu.pl

b) pisemnie na adres siedziby Administratora.

Osoby, których dane dotyczą, mogą kontaktować się z inspektorem ochrony danych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem przez administratora ich danych osobowych oraz z wykonywaniem przez administratora praw przysługujących im na mocy RODO.

Inspektor ochrony danych jest zobowiązany do zachowania tajemnicy lub poufności co do wykonywania swoich zadań.