• Rozpoczęcie Roku Szkolnego

• 1 września 2022r. (czwartek)

• godz. 08:00 - klasy II-IV
            • godz. 09:00 - Msza Święta
            • godz. 10:00 - klasy V-VIII
            • godz. 11:00 - zerówka, klasa I

Po części oficjalnej, która odbędzie się w auli szkolnej, zapraszamy na krótkie spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

• Laboratorium Przyszłości – startujemy!

• Drodzy uczniowie i rodzice
            Wszystkie prace związane z przygotowaniem sali w ramach projektu „Laboratorium Przyszłości” dobiegły końca. Do szkoły dotarły ostatnie zamówione sprzęty:
            - zestawy narzędzi dla uczniów,
            - szafy metalowe,
            - stoły warsztatowe z nakładkami,
            - stoły warsztatowe,
            - taborety obrotowe,
            - blenda 5w1,
            - zestaw oświetleniowy,
            - mikrofon pojemnościowy Saramonic Vmic Mini,
            - gimbal ręczny,
            - statyw,
            - bezprzewodowy zestaw audio,
            - pirograf ,
            - licencja ClassVR,
            - wiertarka stołowa,
            - żelazko,
            - deska do prasowania,
            - piła do cięcia pod kątem,
            - wyrzynarka stołowa,
            - odzież robocza dla uczniów,
            - apteczka.

Nauka w nowym roku szkolnym zapowiada się wyjątkowo ciekawie.
            Do zobaczenia w sali nr5.