Nawigacja

DOKUMENTY SZKOŁY Druki szkolne ZWOLNIENIA Z ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO (procedura) Duplikat świadectwa-podanie REKRUTACJA - klasa 1 REKRUTACJA - oddział przedszkolny ŚWIETLICA - dyżury nauczycieli ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE PEDAGOG Bezpieczny Internet Ocenianie wewnątrzszkolne (STATUT) Zerówka (wymagania edukacyjne) Klasa I (wymagania edukacyjne) Klasa II (wymagania edukacyjne) Klasa III (wymagania edukacyjne) Język angielski kl. I - III (wymagania edukacyjne) Język angielski kl. IV - VIII (wymagania edukacyjne) Język niemiecki kl.VII - VIII (wymagania edukacyjne) Język polski kl. IV - VIII (wymagania edukacyjne) Matematyka kl. IV - VIII (wymagania edukacyjne) Przyroda kl. IV i VI (wymagania edukacyjne) Biologia - kl. V-VIII (wymagania edukacyjne) Geografia kl.V - VIII (wymagania edukacyjne) Chemia kl.VII - VIII (wymagania edukacyjne) Fizyka kl.VII - VIII (wymagania edukacyjne) Historia kl. IV - VIII (wymagania edukacyjne) Zajęcia komputerowe kl. IV - VIII (wymagania edukacyjne) Muzyka kl. IV - VII (wymagania edukacyjne) Technika kl. IV - VI (wymagania edukacyjne) Plastyka kl. IV - VII (wymagania edukacyjne) Wychowanie fizyczne kl. IV - VIII (wymagania edukacyjne) Edukacja dla bezpieczeństwa kl. VIII (wymagania edukacyjne) Religia (wymagania edukacyjne) Wykaz podręczników 2018-2019 Zebrania rodziców, konsultacje indywidualne - terminy WOS (wymagania edukacyjne kl.VIII)

Rodzice i uczniowie

DOKUMENTY SZKOŁY