• Osiągnięcia międzyszkolne 2013/2014

•

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny "Przyroda Śląska" - I miejsce zajął Maciek Jurek z klasy IV a

Pozaszkolny  konkurs plastyczny Drzewko Jesienne, wyróżnienie dla Julii Alexandrov, konkurs zorganizowany przez Dzielnicowy Dom Kultury w Brzezinach Śląskich

Regionalny konkurs plastyczny Karykatura Ślązaka - II miejsce zajęła Julia Bereska  Organizator Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4- Centrum Edukacji Twórczej w Zabrzu

Miejski Zespołowy Konkurs Logicznego Myślenia dla klas II

Zespół uczniów naszej szkoły w składzie  Paulina Kożuch, Wiktoria Odoj z II b i Tomasz Ziętek z II a zajął II miejsce - gratulujemy.   http://msp1piekary.edupage.org/photos/?photo=album&gallery=277

Szymon Drewniok - II miejsce w VIII Regionalnym Konkursie Gwary Śląskiej

Gugała Dominika - II miejsce w XI Piekarskich Dniach Matematyki klas V

Gosek Maciej - wyróżnienie w XI Piekarskich Dniach Matematyki

Karolina Kuliś  - wyróżnienie w Miejskim konkursie recytatorskim "Dawno.. dawno temu".

Daniel Kibel I miejsce w Finale Chorzowskiego Konkursu "Recytacji w Mowie Śląskiej" w kategorii szkoły podstawowe.

Karolina Kuliś I miejsce oraz Paulina Kożuch II miejsce w konkursie recytatorskim dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjum  „Mały OKR 2014” -  Etap powiatowy pod patronatem Pana Prezydenta Piekar Śląskich.

19.03.2014 Karolina Kuliś będzie reprezentować nasze miasto w etapie wojewódzkim w Katowicach.

Międzyszkolny konkurs recytatorski - etap miejski w MG 3 Piekary Śl.  temat: "Różne oblicza Ojczyzny w poezji i prozie"  uczeń klasy VI a Paweł Kożuch zajął III miejsce.

Angelika Ślusarczyk ucz. klasy VI a została laureatką wojewódzkiego konkursu X Antalogii Poezji Dziecięcej.

Szymon Drewniok ucz. IV b - I miejsce w XIII Konkursie gawędziarskim w gwarze śląskiej "Jo Wom godom" w kategorii szkół podstawowych klas IV-VI, który dobył się w Zabrzu

Drużynowe Miejskie Zawody w biegach przełajowych

Bartek Grabara

Błażej Siwek

Sebastian Kostarek

Łukasz Wigand

Artur Kulik

Daniel Kulik

Chłopcy zajeli II miejsce wśród szkół podstawowych w  Piekarach Ślaskich

I Mistrzostwa Piekar Śl. w lekkoatletyce Szkół Podstawowych.

I miejsce w skoku w dal - Jakub Czempiel VI a

I miejsce w sztafecie 4*60 - Grabara Bartek VI a, Patrycja Szymczak VI b, Sandra Kula V a, Błażej Siwek VI a

II miejsce w biegu na 60 m - Grabara Bartek VI a

I miejsce w skoku w dal - Sandra Kula z V a