• Osiągnięcia 2019/2020

• Osiągnięcia pozaszkolne:

Paulina Franik 8b, Aleksandra Gawryluk 5b, Michalina Wilk 5c, Krystian Potempa 7b i Mateusz Fiołek 6b otrzymali wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim „Ja za 20 lat” zorganizowanym w ramach kampanii profilaktyczno-edukacyjnej Zachowaj Trzeźwy Umysł.

Gratulujemy !!!

Reprezentacja klas pierwszych naszej szkoły zdobyła

2 miejsce

w Sportowym Turnieju Rodzin

Gratulujemy !!!

Dnia 11.10.19r. odbyły się Powiatowe Eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom".

Naszą szkołę reprezentowali: Wiktoria Odoj, Wiktor Sycha oraz Daniel Kibel.

Daniel Kibel zdobył III miejsce!!!

Gratulujemy !!!

26 września w Miejskiej Szkole Podstawowej nr 11 odbyły się Mistrzostwa Piekar Śląskich Szkół Podstawowych w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców – Igrzyska Dzieci.

W kategorii chłopców trzecie miejsce zajęła drużyna z naszej szkoły.

17 października uczniowie

klas VII i VIII zajęli

w Mistrzostwach Piekar Śląskich szkół podstawowych w piłce nożnej chłopców

"Śląska Liga Orlików".

Damian Pitas (kl. 8a) został najlepszym zawodnikiem turnieju.

Paulina Kożuch

uczennica klasy VIIIb  zdobyła

w Turnieju "Zbuduj Własne Piekary Śląskie"

Maja Gajowska

uczennica klasy Va  zdobyła

IV miejsce

w Turnieju "Zbuduj Własne Piekary Śląskie"

Oliwia Kulka i

Lena Pławny

uczennice klasy VIb  zdobyły

w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia "Żyj zdrowo i kolorowo"

Zuzanna Cuda (kl.5a) i

Emilia Sobieszczuk (kl.6b)

zdobyły

w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Zdrowym Stylu Życia "Żyj zdrowo i kolorowo"

Gratulujemy !!!

17 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką p. Kamila Cienka, brali udział w zawodach piłki nożnej halowej organizowanych w MSP 13.

Drużyna w składzie:
          Kamil Jany, Tomasz Ziętek, Kacper Dyszy, Krystian Cebula, Bartek Sikora, Damian Pitas, Kamil Wąskich, Dominik Sękowski

zdobyła w zawodach 3 miejsce

Uczennice naszej szkoły

Julia Dróżdż i Paulina Kożuch

zajęły II miejsce

w Międzyszkolnym Konkursie Fryzjerskim

"Barokowe inspiracje"

Bartłomiej Okrutny

uczeń klasy Va  zdobył

WYRÓŻNIENIE

w VIII edycji ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci