• Klasa 0a

17. Wieczorek Wanesa
          18. Ząber Kornelia

Hymn Biedroneczek
          Biedroneczka mała pięć kropeczek miała:
          pierwszą od deszczu dostała,
          drugą od wiatru silnego,
          trzecią od słonka złotego
          czwartą od dziadka co przechodził drogą
          a piątą sama nie wiem od kogo.

Rada rodziców
          Człowiek orkiestra - p. Malwina Łyduch
          Muzykanci: p. Ewelina Jamrozińska
                            p. Sylwia Jaszyk

Chcesz dowiedzieć się więcej? Odwiedź koniecznie naszego grupowego Facebooka! Zapraszamy!